Publicatiedatum: 03-06-2025

Nieuwscategorie:

‼️ SOLLICITATIES COMMISSIEHOOFDEN ‼️

‼️ SOLLICITATIES COMMISSIEHOOFDEN ‼️

Lieve leden, 
Ook dit jaar zijn wij weer opzoek naar actieve leden die zich een beetje extra in willen zetten voor de vereniging en de rol commissiehoofd op zich willen nemen. 
Lijkt het je dus leuk om een extra steentje bij te dragen binnen Stennis en samen met het kandidaatsbestuur een mooi jaar neer te zetten? Dan is commissiehoofd de perfecte functie!
Solliciteer nu voor commissiehoofd 2025-2026!

Wil je iets meer informatie? Kom dan op donderdag 5 juni om 21.00 , naar de BP toe. Dan wordt er een presentatie gegeven waarbij de taken per functie wat duidelijker worden! Mocht je hier bij willen zijn, stuur dan even een appje naar mij (0657885296) :). Daarnaast is er een document met alle informatie en taken per commissie, mocht je die willen, stuur mij dan ook even een appje! 

Geïnteresseerd? Stuur dan voor 8 juni 2025 23.59 je motivatiebrief en CV naar solcie@mstvstennis.nl

Wij zijn voor de komende commissies op zoek naar een commissiehoofd:

Activiteiten Commissie (AcCie)
Bar Commissie (BarCie)
Externe Commissie (ExCie)
Feest Commissie (FeestCie)
Integratie Commissie (IntegraCie)
International Committee (InterCie)
Introductie Commissie (IntroCie)
Jaarboek Commissie (JaarboCie)
Open Toernooi Commissie (OT-Cie)
Padel Commissie (PadelCie)
Redactie Commissie (RedacCie)
Weekend Commissie (WeekendCie)
Wintersport Commissie (WispoCie)
Toss Commissie (TossCie)

Bij vragen kan je altijd Maureen (0657885296) of het desbetreffende huidige commissiehoofd appen, voor de functie specifieke vragen!