--------------Oud Besturen--------------

Bestuur 2018-2019

Voorzitter: Nadia Segers
Secretaris: Willemijn van der Wal
Penningmeester: Floor Boesten
Wedstrijdcommissaris: Dennis van der Lugt
PR-commissaris: Jeroen Kearns
Commissaris Algemene Zaken: Fabiënne Ormskerk

bestuur_2018_2019_segers_1.jpeg

Bestuursfilmpje 2018-2019

Bestuur 2017 – 2018

Voorzitter: Milou de Klerk
Secretaris: Isis Ensink
Penningmeester: Frederique de Gouw
Wedstrijdcommissaris: Jasper Boesten
PR-commissaris: Patrick Prins
Commissaris Algemene Zaken: Inge Sinnema

bestuur_2017_2018_de_klerk_1.jpeg

Bestuursfilmpje 2017-2018

Bestuur 2016-2017

Voorzitter: Michiel van Etten
Secretaris: Fenja de Ruijter
Penningmeester: Juliette Rutten
Wedstrijdcommissaris: Maxime van Dort
Activiteitencommissaris: Roos Kamps
PR-commissaris: Marie-José Crouwers
Commissaris Extern: Lonneke Snoeren

bestuur_2016_2017_van_etten_1.jpg

Bestuursfilmpje 2016-2017

Bestuur 2015-2016

Voorzitter: Sanne Boot
Secretaris: Ilse Meulman
Penningmeester: Gilles Rompelberg
Wedstrijdcommissaris: Renske Meijer
Activiteitencommissaris: Annelies Benraad
PR-commissaris: Martin Großenbeck
Commissaris Extern: Wies Stevens

bestuur_2015_2016_boot_1.jpg

Bestuursfilmpje 2015-2016

Bestuur 2014-2015

Voorzitter: Calvin Brouwer
Secretaris: Noëlle Dirks
Penningmeester: Mandy Roosendaal
Wedstrijdcommissaris: Leonie Schrijver
Activiteitencommissaris: Valérie Pijls
PR-commissaris: Jolien Ahsmann
Commissaris Extern: Hilde van der Staaij

bestuur_2014_2015_brouwer_1.jpg

Bestuursfilmpje 2014-2015

Bestuur 2013-2014

Voorzitter: Laura Hamming
Secretaris: Sadaf Edalat
Penningmeester: Erik Schootstra
Wedstrijdcommissaris: Floris Hendriks
Activiteitencommissaris: Nadine Hendriks
PR-commissaris: Margriet Wiggers
Commissaris Extern: Esmee Merten

bestuur_2013_2014_hamming_1.jpg

Bestuursfilmpje 2013-2014

Bestuur 2012-2013

Voorzitter: Menno Spijker
Secretaris: Relinde Lieverse
Penningmeester: Anouk Bohle
Wedstrijdcommissaris: Eveline Dokter
Activiteitencommissaris: Martijn Weyenberg
PR-commissaris: Claire Thorn
Commissaris Extern: Hoi Yau Chan

bestuur_2012_2013_spijker_1.jpg

Bestuur 2011-2012

Voorzitter: Marit van der Sande
Secretaris: Anniek Bokma
Penningmeester: Alieke Blok
Wedstrijdcommissaris: Roma Fourmanov
Activiteitencommissaris: Lieke In ’t Ven
PR-commissaris: Charlotte van Stalborch
Commissaris Extern: Cyrille Herkert

bestuur_2011_2012_van_der_sande_1.jpg

Bestuur 2010-2011

Voorzitter: Joost de Bruin
Secretaris: Melline Somers
Penningmeester: Lieke In ’t Ven
Wedstrijdcommissaris: Marieke Klompe
Activiteitencommissaris: Suzan v/d Aa
PR-commissaris: Ben Wijnen
Commissaris Extern: Liesbeth v/d Berg

bestuur_2010_2011_de_bruin_1.jpg

Bestuur 2009-2010

Voorzitter: Felice Luijten
Secretaris: Nicole Rode
Penningmeester: Anke Rutten
Wedstrijdcommissaris: Rianne de Ritter
PR-commissaris: Muriel Siebers

bestuur_2009_2010_luijten_1.jpg

Bestuur 2008-2009

Voorzitter: Ivy de Bruijn
Secretaris: Karen van Weelden
Penningmeester: Daan Meesters
Wedstrijdcommissaris: Roel Vink
PR-commissaris: Martine de Miliano

bestuur_2008_2009_de_bruijn_1.jpg

Bestuur 2007-2008

Voorzitter: Marijke Zonneveld
Secretaris: Pauline Goovers
Penningmeester: Amita Ramcharan
Wedstrijdcommissaris: Caroline Faillard
PR-commissaris: Yara Huiskens

bestuur_2007_2008_zonneveld_1.jpg

Bestuur 2006-2007

Voorzitter: Aike Bosschers
Secretaris: Evert Cuppen
Penningmeester: Marieke Lahaije
Wedstrijdcommissaris: Sharon Frankowski
PR-commissaris: Tamar Salomon

bestuur_2006_2007_bosschers_1.jpg

Bestuur 2005-2006

Voorzitter: Lauri Nelissen
Secretaris: Robert Thewessen
Penningmeester: Kim Heeren
Wedstrijdcommissaris: Krista Wink
PR-commissaris: Mignon Smit

bestuur_2005_2006_nelissen_1.jpg

Bestuur 2004-2005

Voorzitter: Joost van der Linden
Secretaris: Richard Ritmeijer
Penningmeester: Luc Kicken
Wedstrijdcommissaris: Paul Berenbroek
Activiteitencommissaris: Marieke van der Holst
PR-commissaris: Hans van Beers
Algemeen Bestuurslid: Anne van Engelen

bestuur_2004_2005_van_der_linden_1.jpg

Bestuur 2003-2004

Voorzitter: Mark Barten
Secretaris: Bastiaan de Jong
Penningmeester: Thomas Visser
Wedstrijdcommissaris Intern: Carolien Visser
Wedstrijdcommissaris Extern: Ilse Flink
Activiteitencommissaris: Vivian Knoops
PR-commissaris: Bart-Jan Wittebrood

bestuur_2003_2004_barten_1.jpg

Bestuur 2002-2003

Voorzitter: Jojanneke Collaris
Secretaris: Hanna van den Bosch
Penningmeester: Edgar Smith
Wedstrijdcommissaris: Bennie Hermsen
Activiteitencommissaris: Loes Bierma

bestuur_2002_2003_collaris_1.jpg

Bestuur 2001-2002

Voorzitter: Kim Hoogeboom
Secretaris: Jeroen Bleecke
Penningmeester: Lisa van Naerssen
Wedstrijdcommissaris: Tessa van Velzen
Activiteitencommissaris: Tessa Essing
PR-commissaris: Tim Heutz
Sponsorcommissaris: Twan Beckers

bestuur_2001_2002_hoogeboom_1.jpg

Bestuur 2000-2001

Voorzitter: Derk Haaksma
Secretaris: Gert-Jan van den Berg
Penningmeester: Kim Jeneskens
Wedstrijdcommissaris: Dennis de Vaal
Activiteitencommissaris: Inge Klaassen
PR-commissaris: Sanne Maarschalkerweerd
Sponsorcommissaris: Bastiaan Ouwehand

Bestuur 1999-2000

Voorzitter: Mark van Delft
Secretaris: Marieke Cornelissen
Penningmeester: Derk Haaksma
Wedstrijdcommissaris: Hanneke Engels
Activiteitencommissaris: Luke Schoenmakers
PR-commissaris: Karlijn van den Brand
Sponsorcommissaris: Aline Kuikman

Bestuur 1998-1999

Voorzitter: Marieke van Hoeve
Secretaris: Robert Jan de Jonge
Penningmeester: Eduard de Sonnaville
Wedstrijdcommissaris: Hanneke Engels
Activiteitencommissaris: Suzanne Klijn
PR-commissaris: Theo Molenbrugge
Sponsorcommissaris: Kyung de Graaf

Bestuur 1997-1998

Voorzitter: Rob Klaassen
Secretaris: Marieke van Hoeve
Penningmeester: Corinne van de Heijden
Wedstrijdcommissaris: Mirjam ’t Lam
Activiteitencommissaris: Inge Wijnbergen/Suzanne Klijn
PR-commissaris: Floor Bongaerts
Sponsorcommissaris: Janneke van Aartrijk

Bestuur 1996-1997

Voorzitter: Gerla van Breugel
Secretaris: Ellen Knebel
Penningmeester: Rob Klaassen
Wedstrijdcommissaris: Mirjam ’t Lam
Activiteitencommissaris: Miranda van Reisen
PR-commissaris: Marieke van Hoeve
Sponsorcommissaris: Daniel Zelissen

bestuur_1996_1997_van_breugel_1.jpeg

Bestuur 1995-1996

Voorzitter: Chantal Brouwers
Secretaris: Jeroen Vuerstaek
Penningmeester: Theo Molenbrugge
Wedstrijdcommissaris: Janneke van Hest
Activiteitencommissaris: Justian Hofmans
PR-commissaris: Maike Hoogveld
Sponsorcommissaris: Laurens Buisman

Bestuur 1994-1995

Voorzitter: Laurens Buisman
Secretaris: Anne von Bergh
Penningmeester: Joep Hutschemakers
Wedstrijdcommissaris: Jamilla Rapon
Activiteitencommissaris: Justian Hofmans
PR-commissaris: Pascal Bovens
Sponsorcommissaris: Ron de Wit
Lustrumcommissaris: David Bressers

bestuur_1994_1995_buisman_1.jpg

Bestuur 1993-1994

Voorzitter: Nynke Smidt
Secretaris: Marlous Kamphuis
Penningmeester: Laurens Buisman
Wedstrijdcommissaris: Jacco Venhuis
Activiteitencommissaris: Marianne Gorter
PR-commissaris: Marieke Kleijne
Sponsorcommissaris: Martijn Kolle

Bestuur 1992-1993

Voorzitter: Alies Bakker
Secretaris: Erik van Berkum
Penningmeester: Karel van de Looij
Wedstrijdcommissaris: Chantal Brouwers
Activiteitencommissaris: Mariëlle Kroes
PR-commissaris: Esther Oderwald
Sponsorcommissaris: Mark Huisman

Bestuur 1991-1992

Voorzitter: Karin Janssen
Secretaris: Nicole Wilts
Penningmeester: Ralf Bollen
Wedstrijdcommissaris: Sander Tietema
Activiteitencommissaris: Nancy Voestermans
PR-commissaris: Ingrid Peek
Sponsorcommissaris: Henri Mennens

Bestuur 1990-1991

Voorzitter: Karin Janssen
Secretaris: Elian van der Ben
Penningmeester: Ralf Bollen
Wedstrijdcommissaris: Erik Pouw
Activiteitencommissaris: Hans-Peter Wiebing
PR-commissaris: Ellen Denterd
Algemeen Bestuurslid: Jeroen van Berkel

Oprichtingsbestuur

Voorzitter: Bastiaan van der Zeijst
Secretaris: Ankie Gommer
Penningmeester: Aline Hemke
Activiteitencommissaris: Hans-Peter Wiebing
PR-commissaris: Celine Albers
Algemeen Bestuurslid: Erna Ruiter
Belangrijke rol bij opstarten: Nathal Bakker